موسسه اندیشمندان البرز با توجه به اهمیت و پیچیدگی مراحل ثبت شرکت و همچنان وقتگیر بودن طی مراحل ثبت، کلیه مراحل ثبتی شرکت های مشتریان خود را برعهده میگیرد.

همانطور که میدانید داشتن برندی که بصورت شرکت ثبت شده است اعتبار بیشتری نزد مخاطبان پیدا میکند.

ثبت شرکت در ایران پیرو قوانین تجارت است. موسسه اندیشمندان البرز مشاور حرفه ای شما در زمینه قوانین تجارت میباشد.

 

وکالت امور ثبتی

چرا وکالت امور ثبتی را به اندیشمندان البرز واگذار کنید

ثبت شرکت، یک مسئله است و دانستن اینکه کدام یک از شرکت های :

شرکت های سهامی ( سهامی عام و سهامی خاص )

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت تعاونی

شرکت مختلط سهامی

شرکت مختلط غیر سهامی

برای شروع فعالیت شما مناسب تر است. و اینکه چگونه میتوان از حداکثر مزایای قانونی بهره برد.

بررسی کلیه قوانین مربوط به شرکت ها و شرایط ثبت در مناطق خاص کار بسیار پچیده ای است و سپردن خدمات ثبتی به وکلای کارآزموده اندیشمندان البرز به شما فراغ بالی برای پیگیری سایر امور شرکت خواهد داد.

 

ثبت شرکت توسط خود افراد

ثبت شرکت بخصوص امروزه که سامانه های اینترنتی هم آمده شاید خیلی از دور کار پیچیده و دشواری به نظر نرسد . هر فرد در هر جایگاه می تواند مشروط به داشتن حداقل های لازم اقدام به شراکت و ثبت شرکت بکند ولی بدون شناخت قوانین تجاری و بدون رعایت کردن تمامی بند های آئین نامه های حقوقی و مالیاتی این مهم امکان پذیر نخواهد بود و یا اگر باشد با تردید و شک زیاد و احتمالا نقیصه هایی انجام خواهد شد.

 

ثبت شرکت توسط موسسات حقوقی

ثبت شرکت توسط موسسات حقوقی تنها در ایران اتفاق نمی افتد که بخواهیم بگوییم این موضوع جنبه تبلیغاتی دارد. در بسیاری از کشورهای دنیا حتی به خود افراد حقیق اجازه نمی دهند که بصورت یک جانبه و بدون داشتن مشاور حقوقی و یا وکیل حقوقی اقدام به ثبت شرکت بکنند. حتی شرکت هایی که در این کشور ها فعال هستند باید الزاما مشاور و یا وکیل حقوقی داشته باشند زیرا در این کشور ها به خوبی درک شده است که اشتباهات به ظاهر ساده در روال قانونی ثبت یک شرکت و یا انجام فعالیت های یک شرکت می تواند تبعات زیادی برای آن شرکت به همراه داشته باشد.

سایر خدمات اندیشمندان البرز

 


کلیدواژه ها: ,

دسته بندی: ,