ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

به طور کلی خیلی از افراد علاقمند هستند که قبل از ثبت شرکت در کرج خود اطلاعات کاملی داشته باشند اما در این زمینه مقالات بسیار زیادی در سطح اینترنت درج شده است  اما بدون شک بیش از ۹۰ درصد این مقالات و اطلاعات ناقص هستند . در این مقاله قصد داریم به صورت کامل تمامی شرکت هایی که می توانید در کشور جمهوری اسلامی ایران ثبت کنید را به صورت مختصر معرفی کنیم بی شک بعد از مطالعه دقیق این مقاله شما اطلاعات زیادی در مورد انواع شرکت ها و نحوه ثبت آنها در اداره ثبت  شرکتهای کشور کسب خواهید کرد لذا از کاربران عزیز می خواهیم قبل از اینکه سوالی را مطرح کنند بطور کامل این مقاله را مطالعه نمایند . همچنین در انتهای صفحه این مقاله را به صورت pdf  برای دانلود گذاشته ایم .

به شما کامل ۱۰۰ درصد اطمینان می دهیم که پس از خواندن این مقاله ، به هیچ عنوان تحقیق دیگری راجع به ثبت شرکت در کرج تان نیاز نخواهید داشت و کامل و با خیال آسوده می توانید ، با ذهنی باز و اطمینان خاطر جهت ثبت مجموعه خود تصمیم گیری نمایید.

در ضمن از این لحظه ، قسمت امتیازدهی (۵ ستاره بیشترین امتیاز است) قسمت پرسش و پاسخ و درج نظرات در زیر این برگه فعال شده است و شما خوانندگان گرامی، پس از خواندن این مطلب می توانید به آن امتیاز دهید یا نظر خود را درج نمایید.

پس با ما همراه باشید.

 

اینفوگرافی ساده مراحل ثبت شرکت

 

معنی و مفهوم شرکت

شرکت  یعنی شریک شدن تعدادی از افراد برای رسیدن به هدف خاصی در کنار هم جمع می شوند .

توجه داشته باشید که کلیه شرکت ها خود دارای شخصیت حقوقی می باشند و زمانی که به ثبت می رسند قانون از آنها حمایت می کند. شرکتهای تجاری که با توجه به قوانینی که در تجارت وجود دارد تشکیل می شوند و در ان اشخاص حقیقی و حقوقی برای رسیدن به هدفی سرمایه گذاری می کنند تا سود بدست آورند .

نکته ای بسیار مهم در خصوص ثبت شرکت

بسیاری از افراد جهت ارائه خدمات و یا فروش کالا ثبت شرکت در کرج می کنند و نام آن کالا در و یا خدمت خود را بر روی اسم شرکت خود میگذارند و بر این باور هستند که دیگر فردی نمی تواند به نام آن ها فعالیت مشابه انجام دهد ، اما سخت در اشتباه هستند … و باید بگوییم ثبت نام شرکت باعث این نمی شود که شخص دیگری از نام محصول یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده نکند، نام شرکت شما تنها و تنها نام تشکل حقوقی است که ثبت می کند اما اگر نیازمند این هستید که  از نام هایی که برای محصولات یا خدمات خود استفاده کرده اید محافظت کنید حتما باید اقدام به ثبت برند نمایید و لازم به ذکر است کلیه مسائل مربوط به ثبت برند در کرج ، در صفحه اختصاص داده شده به آن به صورت کامل توضیح داده شده است.

ساختار شرکت ها

تقسیم بندی شرکت ها

به طور کلی شرکت ها کلا به ۲ دسته شرکت های تجاری و شرکت های مدنی تقسیم بندی می شوند

دسته اول شرکت تجاری

به شرکتی گفته می شود که تحت تسلط  قوانین تجارتی تشکیل می گردد و هدف از ایجاد آن جلب سود و منفعت و تقسیم آن میان اعضا می باشد و کلیه ی فعالیت های شرکت  پیرامون امور تجاری و بازرگانی شکل می گیرد.

مجموعه های تجاری به ۷ شاخه زیر تقسیم بندی می شوند که از آن ها عموما به عنوان نوع شرکت می شناسیم

  1. شرکت سهامی (مانند شرکت های سهامی خاص و عام)
  2. شرکت با مسئولیت محدود
  3. شرکت تضامنی
  4. شرکت مختلط غیر سهامی
  5. شرکت مختلط سهامی
  6. شرکت نسبی
  7. شرکت تعاونی تولید و مصرف

ثبت شرکت های تجاری

دسته دوم شرکت های مدنی

 

به شرکتی گفته می شود که از اجتماع مالکین متعدد در شی ء واحد به نحو اشاعه تشکیل می گردد و متشکل از سهم الشرکه ی نقدی و غیرنقدی افراد حقیقی و حقوقی به وجود می آید با این تفاوت که مالکیت سرمایه به شخصیت حقوقی شرکت انتقال نمی یابد و هر شخص به طور جداگانه مالک سرمایه ی خود می باشد و امور به صورت مشارکتی اداره میگردد.

 

چند نمونه از شرکت هایی در این قالب فالیت می کنند را ذکر و به اختصار توضیح خواهیم داد

آشنایی با ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود به نوعی از شرکت های تجاری است که حداقل با ۲ شریک قابلیت ثبت دارد.

همچنین کلیه افرادی که قصد ثبت مجموعه بازرگانی را دارند ثبت شرکت درکرج با مسئولیت محدود را انتخاب می کنند. لازم به ذکر است حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت ها یک میلیون ریال معادل ۱۰۰هزار تومان در نظر گرفته شده است. در این نوع مجموعه ها مدت مسئولیت هیات مدیره در شرکت مسئولیت محدود، نامحدود است مگر اینکه در اساسنامه به ترتیب دیگری ذکر  شده باشد. ضمات و مسئولیت کلیه شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود تا سقف میزان سرمایه است. در کشورهای خارجی برای امور بازرگانی و عمومی اکثرا شرکت با مسئولیت محدود ( LTD ) را انتخاب می کنند.

آشنایی با شرکت سهامی خاص

نوع دیگری از شرکت های تجاری ثبت شرکت سهامی خاص است . جهت ثبت شرکت سهامی خاص با حداقل تعداد اعضا ۳ نفر است. میزان حداقل سرمایه برای ثبت شرکت سهامی خاص میزان یک میلیون ریال می باشد و وجود حداقل  ۲ بازرس در شرکت سهامی خاص الزامی است. که وجود هر یک از سمت های مدیرعامل ، رئیس هیئت مدیره و نائب رئیس در شرکت سهامی خاص اجباری می باشد. شرکت های عمرانی ، شهرداری که معمولا در مزایدات و مناقصات شرکت می کنند، شرکت سهامی خاص را انتخاب می کنند. اعتبار هیات مدیره شرکت سهامی خاص ۲ سال خورشیدی و بازرسین ۱ سال مالیاتی می باشد و پس از انقضاء باید تمدید و یا تعویض شوند (یعنی در کل حداقل ۳ عضو و ۲ بازرس برای ثبت شرکت سهامی خاص نیاز می باشد).

آشنایی با شرکت دانش بنیان

به مجموعه هایی شرکت دانش بنیان گفته می شود که با جذب و تبدیل ایده ها به محصول و مشاغل پایدار، تجاری سازی یافته های پژوهشی و تحقیقاتی، حمایت و هدایت در جهت سودآوری و تولید فناوری های برتر می توانند از طریق فروش فناوری (خدمات) به درآمد و سود برسند. به طور کلی برای ثبت شرکت دانش بنیان ، شرکت سهامی خاص مناسب تر است. اعضای شرکت دانش بنیان می بایست بدین گونه چیده شوند: حداقل دو نفر از اعضای هیئت مدیره باید مدرک کارشناسی ارشد به بالا و یا اختراعی ثبت شده داشته باشند و یا  عضو هیئت علمی دانشگاه باشند. شرکت دانش بنیان معاف از پرداخت مالیات ، عوارض و گمرک به مدت ۱۵ سال می باشد.

آشنایی با شرکت تضامنی

به شرکتی تضامنی گفته می شود که تحت نام بخصوصی در راستای انجام امور تجاری بین ۲ یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می شود به نحوی که اگر دارایی شرکت برای ادای قروض و تعهدات شرکت کافی نباشد هریک از اعضای شرکت به تنهایی مسئول پرداخت تمام قروض و تعهدات شرکت در مقابل افراد ثالث است.

آشنایی با شرکت مختلط غیرسهامی

به شرکتی که برای انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین ۱ یا چند نفر شریک ضامن و ۱ یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می شود شرکت مختلط غیرسهامی گفته می شود.

شرکت مختلط سهامی

به شرکت هایی که تحت نام مخصوصی بین یک عده شرکای سهامی و ۱ یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می شود شرکت مختلط سهامی گفته می شود

شرکت نسبی

به شرکت هایی که برای انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین ۲ یا چند نفر تشکیل می گردد و مسئولیت هریک از شرکاء به میزان سرمایه ی آنها در شرکت می باشد شرکت نسبی گفته می شود

 

شرکت تعاونی تولید و مصرف

شرکتی است که با اهداف  هفت گانه ی مندرج در قانون بخش تعاونی با قید واژه ی تعاونی تشیل می شود و جهت تشکیل آن حدقل ۷ نفر با تابغیت ایرانی باید حضور داشته باشد

مزایا و معایب ثبت شرکت در کرج چیست و اصلا چرا باید شرکت ثبت کنیم ؟.

در بالا به این مساله اشاره کرده ایم که دو شریک کسب و کاری را بایکدیگر اداره میکنند ولی کسب کار آنها شکل رسمیت به خود گرفته نشده است  در اینجا یک  سوال پیش می آید که رسمی نبودن یک فعالیت اقتصادی به چه معناست ؟

در هر شراکتی اولین مسله ای اکامن دارد به وجو آید تقسیم سود شریک ها است و در اکثر مواقع به درستی صورت نمی پذیرد، حال اگر شرکا باهم در شروع کار شرکتی را به ثبت رسانده بودند  به علت اینکه همه مسائل هنگام ثبت شرکت در کرج و تنظیم اوراق اداری در اساسنامه و شرکت نامه ذکر می شود، حال موقع تقسیم سود به مشکل نمی خوردند و می توانستند با سند و مدرک از حق خود دفاع کنند.

مزایا و معایب ثبت شرکت

ثبت شرکت مزیت دیگیری که دارد این است که جلوه حقوقی، قانونی و رسمی به کسب و کارتان می بخشد، به عنوان مثال : در موقعیت که برای شما پیش آمده می توانید با مجموعه ای دولتی و یا خصوصی وارد مذاکره شوید و به راحتی قرارداد منعقد نمایید اما در غیر این صورت از شما پرسیده شود که شما که هستید یا اسم شرکتان چیست و شرکتی نداشته باشید چه می خواهید بگویید؟؟؟ می خواهید خود را با نام کوچک تان  معرفی کنید ؟

در این روز ها شرکت ها به سختی با اشخاص حقیقی وارد مذاکره های تجاری می شوند و بزرگترین علتی که با اشخاص حقیقی کار نمی کنند این است که نمی توانند به راحتی به آنها اعتماد کرده و کار را به یک شخص بسپارند . چون افراد حقیقی به درستی مسئولیت کار ها را برعهده نمیگرید

ثبت مجموعه مزیای بسیار زیادی دارد که در حال حاضر در این مقاله نمی گنجد که کامل بتوانیم شرح دهیم ( شما با تماس با کارشناسان مجموعه ما به طور کامل می توانید به صورت رایگان مشاوره یگیرید)

اجازه دهید کمی در خصوص معایب شرکت صحبت کنیم 

در همین ابتدا باید عرض کنیم که مسائلی که از نظر ما مطرح می شوند عیب نیستند و بیشتر جنبه قانونی دارند

از کار های بسیار مهمی که پس از از ثبت شرکت در کرج باید انجام شود ، معرفی آن مجموعه به سازمان امور مالیاتی و دارایی است  (ترسناک ترین قسمتی که خیلی ها به آن فکر می کنند) و دریافت پلمپ دفاتر مالیاتی به طور سالانه می باشد.

دومین کار بسیار مهم بعدی پس از ثبت مجموعه خود حتما باید شرکت خود را به سازمان دارایی معرفی کنید و سالانه شرحی از عملکرد خرید و فروش مجموعه خود به آن اداره ارائه دهید و نسبت به سود خالصی که در سال برایتان می ماند، درصدی را به عنوان مالیات عملکرد به سازمان مالیاتی و دارایی بپردازید (که این قضیه اصلا هم ترسناک نیست)

 

مراحل ثبت شرکت چگونه است ؟

ثبت شرکت در این روز ها همانند کارهای اداری دیگر از پیچیدگی خاص خود بهره مند است درگذشته از فردی قصد ثبت شرکت را داشت  باید اول به سازمان ثبت شرکتهای استان خود مراجعه می نمود و سپس فرم های خام ثبت شرکت را دریافت می کرد و پس همانجا تکمیل فرم ها و فراهم کردن مدارک مورد نیاز آن را تسلیم اداره و پس پرداخت هزینه های قانونی ثبت شرکت ، باید منتظر می ماند تا مراحل ثبت شرکت در کرج یکی پس از دیگری توسط اداره انجام شود تا در نهایت شرکت به ثبت برسد.

مراحل ثبت شرکت در کرج

اما این مسائل کمی ساده تر شده و همچنان با پیچیدگی خاص خود همراه است این روزها نیز مانند گذشته شما نیز می توانید اقدام به ثبت شرکت خود نمایید ولی پیشنهاد می شود که این کار را به تنهایی انجام ندهید …

به چه علتی ؟ زیرا  به زمانی که از دست خواهید داد و همچنین از آن مهم تر به آزمون و خطا هایی که انجام می دهید و هزینه های قانونی که به خاطر آزمون و خطاهایتان چندباره پرداخت می کنید نمی ارزد. به این معنا که اگر تمام این هزینه های زمانی و مالی و روحی را پرداخت می کنید، سپس در آخر تمامی این ها را جمع کنید، حتما به خود می گویید، کاش از اول ثبت شرکت خود را به یک موسسه معتبر ثبتی سپرده بودم و این همه اذیت نمی شدم.

انتخاب نام برای شرکت

انتخاب نام شرکت کمی باید خاقیت به کاربرد و کمی به قلق نیاز دارد چونکه نام شرکت شما باید توسط اداره ثبت شرکت ها تایید گردد، اداره ثبت شرکتها نام درخواستی شما را به بقیه شرکت های موجود بررسی می کند که نام مشابه شرکت دیگری انتخاب نکرده باشید اما فرمی که برای شما رد سایت قرار داده ایم که می توانید نام های خود را در آن وارد نمایید تا کارشناسان استعلام نام پس از بررسی نام های پیشنهادی به شما اعلام کنند که نام های مد نظر شما قابل ثبت است یا خیر و در صورت قابل ثبت بودن می توانید آن نام انتخابی را ثبت نمایید

 

روند ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها

نکته بسیار مهم : جهت تعیین نام مجموعه ، فقط در تهران انجام می شود و شرکت هایی در که در سایر شهر ها ثبت می شوند، جهت تعیین نام به تهران معرفی می شوند . در صورت کامل بودن مدارک قدیمی، کارشناس رسمی اداره ثبت شرکت ها اقدام به تهیه‌ی پیش‌نویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل می‌شود.

ثبت شرکت

برای تعیین حق‌الدرج آگهی باید به ( نمایندگی روابط عمومی ) ‌مراجعه کرد.توجه اشته باشید در صورتی که کارشناس رسمی موضوع شرکت را نیازمند مجوزی خاص بداند از مرجع مزبور، استعلام می‌نماید و پس از آن متقاضی باید مبلغی که بابت حق‌الثبت و حق‌الدرج آگهی، معین می شود؛ ‌به بانک و حساب تعیین‌شده، واریز کند و پس از آن فیش پرداخت حق‌الثبت و حق آگهی را به «‌واحد حسابداری» ‌اداره، تحویل و واحد مذکور، این امر را در ذیل برگه‌ی تقاضانامه، درج می‌کند و بعد مدارک به «واحد ثبت تأسیس و تغییرات» اداره‌ی ثبت شرکت‌ها تحویل و شرکت، ثبت‌می‌شود و امضایی دال بر «برابر بودن ثبت با سند» ‌از شرکا یا وکیل رسمی شرکت، اخذ می‌گردد. سپس دو نسخه آگهی به امضای رئیس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده‌ی شرکت، ضبط و نسخه‌ی دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می‌شود و این سند ( سند ثبت شرکت ) ‌است، که این موارد توسط وکیل پرونده انجام میشود.

در انتها باید متقاضی یک نسخه از آگهی را به «واحد روابط عمومی» ‌مستقر در اداره‌ی کل ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی و نسخه‌ی دیگر را به دفتر یک روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران واقع در تهران، تسلیم کند. با توجه به ماده‌ی ۶ نظامنامه‌ی قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده‌ی ۱۹۷ قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، باید خلاصه‌ی شرکت‌نامه و منضمات آن، توسط اداره‌ی ثبت در روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت به خرج خود شرکت، منتشر شود.

نکته قابل ذکر اول : اظهارنامه‌ی ثبت شرکت از جلمه اوراق بهادار بوده که باید از اداره‌ی ثبت شرکت‌ها تهیه شود. برای دریافت اظهارنامه‌ی مزبور باید تقاضانامه‌ای دایر بر قصد تأسیس شرکت، تنظیم شود.

نکته قابل ذکر دوم: شرکت‌نامه‌ی ذکر شده حتما باید به صورت رسمی تنظیم شده باشد. همچنین شرکت‌نامه نیز ،حاوی اطلاعات مذکور در فرم تقاضانامه است. به موجب ماده‌ی ۵ قانون طرح اصلاحی آیین‌نامه‌ی ثبت شرکت‌ها مصوب شهریور ماه ۱۳۴۰، اداره‌ی ثبت شرکت‌ها در تهران و دوایر ثبت شرکت‌ها در شهرستان‌ها، در ثبت شرکت‌نامه، قائم‌مقام دفترخانه‌های اسناد رسمی هستند و از این رو برای تنظیم شرکت‌نامه‌ی رسمی، هیچ نیازیی به مراجعه به دفترخانه‌ی اسناد رسمی نیست.

نکته قابل ذکر سوم: در صورت ‌جلسه‌ی مجموعه ، نکاتی که ذکر می کنیم  درج شود: ‌زمان تشکیل جلسه، ‌تصریح به اینکه اساسنامه، اظهارنامه و شرکت‌نامه به تصویب و امضای کلیه‌ی شرکای شرکت رسیده است؛ تعیین و تصریح اعضای هیأت مدیره و مدت مدیریت آنها، تعیین دارندگان حق امضای اسناد تعهدآور شرکت، تصریح به اینکه اعضای مدیر با امضای صورت‌جلسه‌ی مذکور، ‌قبول سمت می‌نمایند؛ تصریح به مبلغ سرمایه‌ی شرکت و پرداخت آن از طرف کلیه‌ی شرکا و تحویل آن توسط مدیرعامل و اقرار مدیرعامل به وصول سرمایه‌ی شرکت، تعیین شخصی برای انجام کارهای لازم برای ثبت شرکت.

 

اخذ المثنی مدارک ثبتی شرکت

مفقود شدن، از بین رفتن و یا از دست دادن مدارک ثبتی شرکت ها یکی از موضوعاتی است که امکان دارد برای هر شرکتی اتفاق بیفتد.

در این صورت چه باید کرد؟

در صورتی که به هر دلیلی  مدارک ثبتی شرکت  از بین رفتن و یا مفقود شدن می توانید برای اخذ المثنی مدارک ثبتی از طریق اداره ثبت شرکت ها اقدام نمود.

چگونه باید برای در خواست المثنی مدارک ثبتی شرکت اقدام کنیم ؟

وکیل رسمی دادگستری به همراه فرم مربوط به اخذ المثنی مدارک ثبتی شرکت که باید به امضای کلیه اعضای هیئت مدیره رسیده باشد به انضمام مدارک هویتی تمام اعضاء هیئت مدیره ، به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نموده و پس از واریز فیش و تحویل مدارک تکمیلی جهت اخذ المثنی مدارک ثبتی شرکت اقدام نماید.

پس از تحویل مدارک به اداره، بخش مربوطه استعلام های لازم را انجام داده و پس از آماده نمودن مدارک درخواستی متقاضی ، جهت تحویل آن ها اقدام می نماید.

اخذ المثنی مدارک ثبتی شرکت

المثنی مدارک ثبتی شرکت ها شامل موارد زیر می باشد:

  1. شرکت با مسئولیت محدود: اساسنامه، تقاضانامه ، شرکتنامه ، صورتجلسه
  2. شرکت سهامی خاص: اساسنامه ، اظهارنامه ، صورتجلسه
  3. موسسه غیر تجاری: اساسنامه ، اظهارنامه ، صورتجلسه

اگر لیست سهامداران چه باید بکنیم ؟

در صورتی که هر یک از شرکت های سهامی خاص و یا سهامی عام لیست سهامداران ، تعداد دقیق سهام و یا ارزش سهام خود را نداشته باشند، باید به روش ذکر شده عمل تا بتوانند نتیجه مطلوب را بدست آورند :

در اینجا باید یکی از اشخاص دارای سمت در شرکت و یا وکیل رسمی شرکت ابتدا به نزدیک ترین شورای حل اختلاف مراجعه نموده و جهت اخذ نامه از اداره مذکور خطاب به اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید سپس با در دست داشتن این نامه و مراجعه به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری نسبت به اخذ لیست مربوط اقدام دهند.

 

برای ثبت چه شرکت هایی نیاز به دریافت مجوز داریم؟

توجه داشته باشید لیست شرکت هایی که نیازمند هستند بسیار طولانی است برای اینکه بدانید  آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر به این صفحه مراجعه نمایید.

هزینه ثبت شرکت درکرج

بعد از اینکه اطلاعات مورد نیاز در خصوص ثبت شرکت و مراحل آن در این صفحه از سایت ما کسب نمودید و تصمیم لازم را در مورد اینکه می خواهید چه شرکتی را ثبت نمایید اتخاذ کردید، مهمترین مساله ای که پیش می آید، اطلاع از هزینه های ثبت شرکت است تا بتوانید در مورد هزینه ها و دیگر مسائل تصمیم گیری نمایید.

البته به این نکته هم توجه داشته باشید معیار های زیادی در تعیین هزینه ثبت شرکت دخیل هستند به عنوان مثال اگر شرکتی که می خواهید ثبت کنید کوچک باشد، هزینه روزنامه رسمی یک قیمت است، اگر شرکت تان بزرگ باشد ، هزینه روزنامه رسمی گران تر خواهد شد.

نه تنها روزنامه رسمی بلکه هزینه های دیگر نظیر وکیل، آگهی های ثبتی، واریزی های قانونی و … نیز نسب به نوع شرکت، تعداد اعضا، موضوعات شرکت و … متغیر و متفاوت خواهد بود.

همچنین برای اینکه از هزینه های دقیق اطلاع پیدا کنید باید یا خودتان همه هزینه ها را محاسبه کنید و هزینه نهایی را بدست آورید یا از طریق فرم در شده در انتهای این مقاله مشخصات خود را همراه با شرکتی که در نظر دارید ثبت نمایید، ارسال نموده و کارشناسان ثبتی ما ظرف ۲۴ ساعت کاری پس از پر کردن فرم شما ، مشخصات شما را بدقت بررسی کرده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته، همه جوانب را در نظر گرفته و آن را به شما اعلام می نمایند.

همچنین در انتهای همین صحفه می توانید ، پیشنهاد یا انتقادی دارید در قسمت ارسال نظرات و دیدگاه ها آن را برای ما ارسال نمایید. به شما اطمینان خواهیم داد که  ما آن ها را تک به تک را به نوبت بررسی میکنیم می خوانیم و به آن پاسخ تمام سوالات شما را خواهیم داد.

لطفا حتما در فرم زیر نیز مشخصات تماس خود را به درستی وارد نمایید، زیرا کارشناسان ما از این طریق با شما در تماس خواهند بود.