رتبه EPC و نحوه دریافت آن در کمترین زمان ، شرکت های ساختمانی، آموزشی، ورزشی، راه سازی، کشاورزی و … که برای اخذ گرید پیمانکاری اقدام کرده اند. در صورتی که پروژه های اجرایی خود را بصورت صفر تا صد انجام میدهند میتوانند برای دریافت رتبه EPC اقدام کنند.

رتبه EPC و نحوه دریافت آن در کمترین زمان

چرا دریافت رتبه EPC مهم است؟

هدف شما از اخذ گرید پیمانکاری ارتقاء تعداد پروژه های اجرایی میباشد. یکی از مزایای رتبه EPC ارتقاء ارزش و رتبه شما نزد مشتریان خدمات شرکت شما است.

دولت و یا شرکت های خصوصی که قصد انجام پروژه و برون سپاری پروژه های مرتبط با فعالیت کاری شرکت شما را داشته باشند. در صورتی که رتبه EPC داشته باشید راحتتر با شما همکاری می کنند.

زیرا رتبه EPC  نشاندهنده توان شما در اجرای صفر تا صد یک پروژه است.

 

رتبه EPC و نحوه دریافت آن در کمترین زمان

 

مثال:

یک ارگان دولتی و یا خصوصی قصد واگذاری ساخت ساختمان های مسکونی و یا برج های مسکونی را دارد. و شرکت شما دارای گرید پیمانکاری و رتبه EPC است. این دو نشان میدهد که شما ضمن دارا بودن تجهیزات و تخصص لازم جهت انجام پروژه های مربوطه سابقه و پیشنه ساخت و ساز ساختمان بصورت صفر تا صد را دارید.

یعنی آنکه در گذشته شما پروژه های ساختمانی را از مشتری تحویل و کلید منازل مسکونی را به آنها تحویل داده اید.

قطعاً  چنین قابلیتی بسیار برای مشتریان اهمیت دارد.

شما براحتی میتوانید با دریافت رتبه EPC تعداد پروژه های خود را ارتقاء داده و درآمد شرکت خود را بیشتر کنید.

موسسه اندیشمندان البرز با سالها تجربه و بهره گیری از وکلای کارکشته در زمینه امور ثبتی این امکان را برای شما مهیا می کند که در اسرع وقت رتبه  EPC خود را دریافت کنید.

دریافت رتبه EPC نیازمند دارا بودن رتبه پیمانکاری و دیگر امکانات میباشد. اگر بخواهید میتوانید انجام کلیه امور دریافت و ارتقاء رتبه های پیمانکاری را به متخصصین موسسه اندیشمندان البرز بسپارید.

در ضمن امکان ارسال مدارک به صورت آنلاین و درخواست دریافت رتبه های پیمانکاری از طریق سایت نیز موجود است. که برای انجام آن باید به صفحه ثبت شرکت مراجعه و در وسط صفحه نوع در خواست خود را انتخاب  و بعد از پر کردن فرم مربوطه آن را ارسال کنید.

سایر خدمات اندیشمندان البرز

 


کلیدواژه ها:

دسته بندی: